TeamSpeak

Sponsorlu Bağlantılar
3.1.1.1
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Oyun İçi Konuşma ve Mesajlaşma Programı

5/5, Toplam: 1 kişi

TeamSpeak 3 online oyun, eğitim ve öğretim, dahili iş iletişimi ve arkadaşlarınız ve aileniz ile temas halinde kalmak için ideal bir araç sunuyor. Yüksek güvenlik standartları, mükemmel ses kalitesi ve düşük sistem ve bant genişliği kullanımı ile, kullanımı kolay bir çözüm sunuyor. Bir istemci-sunucu mimarisine sahiptir.

TeamSpeak Server (32 Bit) – TeamSpeak Server (64 Bit)

TeamSpeak 3 oyun içi konuşma, oyunlarda klanlar arası sesli görüşme, mesajlaşmayı sağlayan ücretsiz ve Türkçe program. TeamSpeak 3 (TS3)’de sağlam bir çapraz platform Software Development Kit (SDK) olan mevcut ürün veya çevrimiçi oyunlar dahil olmak üzere hizmetleri, eğitim programları, askeri simülatörleri gibi binlerce kullanıcı gerektiren herhangi bir uygulama içinde tam özellikli ses entegrasyonu sağlayan eş zamanlı sesli iletişim uygulamasıdır.

TeamSpeak 3 en eşsiz işlevsellik ve güçlü yeni özellikleri kullanarak sesli iletişim içinde tamamen yeni bir deneyim sunuyor. TeamSpeak kullanımı; Programı bilgisayarınıza yükleyin ve giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra aynı server / sunucu adresiyle giriş yapmış arkadaşlarınızla sesli görüşme, mesajlaşma yapabilirsiniz.

TeamSpeak benzeri ve diğer oyun yamaları ve araçları ile ilgili uygulamalara göz atabilirsiniz.

TeamSpeak” İçin Bir Cevap

TeamSpeak İçin Yorum Yap