Telegram

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Telegram Messenger uygulaması

Telegram, iPhone, iPad mobil cihazlardan hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde sohbet etmeyi, mesajlaşmayı sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. WhatsApp, Line, Viber benzeri özellikler sunmaktadır. Telegram mobil uygulaması, sorunsuz senkronizasyon sayesinde bilgisayar, tablet ve mobil cihazlar arasında kolayca kullanılabilir. iPhone 5, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus iile uyumludur.

Sohbet ve mesajlaşmanın yanı sıra, arkadaşlarınıza video, müzik, fotoğraf ve dosyalar gönderebilirsiniz. Herhangi bir sınırlama olmadan medya dosyalarını anında paylaşın. 200’e kadar toplu görüşmeler yapabilirsiniz.

Telegram ile grup görüşmeleri yapabilir, video, fotoğraf veya herhangi bir medya dosyasını kolayca paylaşabilirsiniz. Uygulama bulut depolama özelliği sunduğu için dosyalara veya mesajlara herhangi bir yerden kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca güvenli mesajlaşma denince akla gelecek olan en iyi uygulamalardan biridir.

Telegram for iOS bir sohbet ve mesajlaşma uygulamasında arayacağınız çoğu özelliği taşıyor. iPhone telefon veya iPad tablet üzerinden kolayca mesajlaşmayı sağlayacak bir uygulama arıyorsanız denemekte fayda var.

Telegram Hakkında Yazılar

Telegram İçin Yorum Yap