Telegram Messenger Preview, Windows Phone için arama özelliğini tanıtıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Birkaç ay önce, Telegram uzun süredir beklenen arama özelliğini başlattı. Başlangıçta, dünya çapında kullanıma sunulmadan önce seçilen kıtalarda bulunan iOS ve Android kullanıcılarına geldi.

O zamandan beri masaüstü istemcisi bu özellik için de destek sağladı. Ancak, Windows Phone kullanıcıları, her zamanki gibi beklemeye bırakıldı. Windows Phone kullanıcıları için bu bekleme nihayet sona erecek.

Telegram Messenger Preview uygulaması şuanda Telegram aramalarına erişebilir. Bu özellik, oldukça fazla sayıda kullanıcı tarafından kullanılan kararlı sürümüne geçene kadar birkaç hafta sürecek.

Birkaç gün önce, Windows Phone için Telegram, jest desteği olan dahili bir fotoğraf seçici, flaş destekleyen yeni dahili bir kamera, otomatik odaklama ve benzeri yer kaplamaları gibi platformda birkaç yeni özellik getiren bir güncelleme aldı. 30 saniyelik videoları kaydetme özelliği de mevcut. Güncelleme ayrıca, uygulamanın geliştirilmesinde bir çok geliştirmeyi de içeriyordu.

Telegram çağrıları, yapay zeka sayesinde zamanla gelişen kristal berraklığında bir kalite sunmak üzere sunuldu. Siz ve cihazınızın geribildirimine bağlı olarak düzinelerce parametreyi optimize eder, böylece gelecekteki cihazların ve ağdaki çağrıların kalitesini artıracaktır.

Bir kez tüm Windows Phone kullanıcıları için arama yayımlanırsa, Telegram, Windows, Mac, Linux, Android, iOS ve Windows Phone dahil olmak üzere tüm önemli platformlarda çağrıları destekleyecektir.

Telegram İndir (Android)
Android İçin Telegram Messenger uygulaması
Telegram İndir (iOS)
iPhone, iPad İçin Telegram Messenger uygulaması
Telegram İndir (Windows Phone)
Windows Phone İçin Telegram Messenger uygulaması
Telegram İndir (Windows PC)
Windows PC İçin Mesajlaşma ve Sohbet Uygulaması

Telegram Messenger Preview, Windows Phone için arama özelliğini tanıtıyor İçin Yorum Yap