Temple Run 2 İndir (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
5/5, Toplam: 2 kişi

Temple Run 2: Windows Phone Ücretsiz Gorilden Kaçma Oyunu

Temple Run 2

Temple Run 2, Windows Phone işletim sistemine sahip akıllı cihazlara indirerek oynayabileceğiniz bir koşma, kaçış oyunudur. Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz oyunu oynayan milyonlarca oyun sevenin arasına sizde katılın.

Temple Run 2 yüksek kalitede grafiklere sahip olan, eğlencenin en üst düzeyde olduğu oyunlar arasında yer almaktadır. Bakalım oyunda canavara yakalanmadan ne kadar uzun mesafeye koşabiliyorsunuz. Koşarken dikkatli olmanız gerekiyor. Çünkü en ufak hatanız da sizi yok etmek isteyenler var. Ayrıca koşarken karşınıza çıkacak olan altınları toplayarak yüksek puanlara ulaşın.

Oyunda en ufak hatanız da peşinize Goril düşmekte sizi öldürmek için. Gorilden kurtulmak için uçurumlardan, madenlerden ve farklı farklı mekanlardan geçerek ilerliyorsunuz. Hem Gorile yakalanmamak için hem de karşınıza çıkacak engelleri aşmak için oldukça dikkatli olmanız gerekiyor.

Oyunda yer alan 4 farklı karakterden birini seçerek oynamaya başlayın ve seçeceğiniz kahramanlarda bulunan özellikleri de geliştirin.

En eğlenceli koşma oyunlarından olan Temple Run oyunun yeni versiyonlarından olan Temple Run 2‘yi de hala oynamadıysanız denemenizi öneririm.

Temple Run 2 İndir (Windows Phone) İçin Yorum Yap