Temple Run: Oz İndir (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Temple Run: Oz: Windows Phone için Koşma Oyunu

Temple Run Oz

Temple Run: Oz, Windows Phone işletim sistemli akıllı cihazlara indirerek oynayabileceğiniz bir koşma oyunudur. Temple Run: Oz koşma oyununu Temple Run oyununun diğer versiyonlarından ayrı kılan bir farkı var. O da Temple Run: Oz oyununu ücret ödeyerek indirebilir ve oynayabilirsiniz.

Temple Run: Oz oyununda kahramanımızın adı “Oz”dur. Oz bir film’dir. Şimdi de Oz filminin hikayesiyle Temple Run 2 kaçış oyununun oyun yapısını birleştirerek ortaya mükemmel heyecan dolu bir koşma oyunu ortaya çıkmış. Oyun da ile zamanın nasıl geçeceğini anlayamayacaksınız.

Temple Run: Oz koşma oyunun da uçarak ve çığlık atarak size yaklaşmakta olan Babunlardan kaçmaya çalışacaksınız. Babunlardan kurtulmak için de zıplayın, yatın ve sağa sola hareket edin. Oyunda ki amacımız ise önceki oyunlarda olduğu gibi yüksek puanları toplamak için en uzağa koşmak, koşarken de karşımıza çıkacak olan altınları toplamak. Bakalım refleksleriniz ne kadar iyi. Maceramızda sadece koşarak kaçmıyoruz, yeri geldiğinde sıcak hava balonuna atlayarak heyecanı gökyüzünde de yaşıyoruz.

 

Temple Run: Oz İndir (Windows Phone) İçin Yorum Yap