TeraCopy

Sponsorlu Bağlantılar
3.3
Sponsorlu Bağlantılar

Hızlı Dosya/Klasör Kopyalama ve Taşıma Programı

TeraCopy mümkün olan en yüksek hızda dosya kopyalama ve taşımak için tasarlanmış ücretsiz bir programdır.

TeraCopy kopyalama işlemi sırasında kötü dosyaları atlar ve daha sonra olanlara dikkat edilmesi içi transfer sonunda görüntüler. TeraCopy otomatik olarak CRC sağlama değerlerini hesaplayarak hatalar için kopyalanan dosyaları kontrol edebilirsiniz. TeraCopy Windows Gezgini sağ tıklama menüsü ile entegre ve varsayılan kopyalama işleyici olarak ayarlanabilir.

Windows’un daha yeni sürümleriyle ilgili en yaygın şikayetlerden biri, özellikle çok sayıda dosya ağ üzerinden aktarıldığında yavaş kopyalama hızına sahip olmasıdır. Kopyalamanızı hızlandırmak istiyorsanız ya da düzenli olarak büyük miktarda veri aktarıyorsanız ve diğer yoğun yoğun görevleri gerçekleştirmek için işlemi durdurmanız gerekiyorsa, bu program yalnızca ihtiyacınız olan şey olabilir.

Daha hızlı dosya kopyalama

TeraCopy seek kez azaltmak için dinamik olarak ayarlanmış tamponlar kullanır. Iki fiziksel sabit disk arasındaki dosya transferi kadar Asenkron kopyalama hızları.

Dosya transferi faaliyetleri duraklatma ve devam ettirme

Sistem kaynaklarını serbest bırakmak ve tek bir tıklama ile devam etmek için herhangi bir zamanda kopyalama işlemini duraklatabilirsiniz.

İnteraktif dosya listesi

TeraCopy başarısız dosya transferini gösterir ve sorunlu dosyaları düzeltmeyi sağlar.

TeraCopy tamamen, Explorer kopyalama ve taşıma işlevleri yerine sırayla her zamanki gibi dosyaları ile çalışmanıza olanak sağlayan olabilir.

TeraCopy benzeri ve diğer dosya araçları programlara göz atabilirsiniz.

Mac OS X TeraCopy İndir
TeraCopy ile Mac'de Dosyaları Daha Hızlı ve Güvenli Kopyalayın

TeraCopy Hakkında Yazılar

TeraCopy İçin Yorum Yap