The Room Three (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
1.02
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin The Room Three Oyunu

The Room Three, Google Play Store üzerinde oynanabilecek Android için en iyi gizli nesne oyunlarından biridir. Bulunduğunuz odadaki tüm gizemleri çözerek bulmacanın parçalarını birleştirin ve kapıyı açın. Her seviyede sizleri bekleyen gizemleri çözün.

The Room Three oyunu her ne kadar ücretli olsa da vereceğiniz paraya değecektir. Oynaması kolay bir oyundur ve yapmanız gereken tek şey yapboz parçalarının karışımından doğru sonucu bulmak. Basitlikten uzak durarak her nesneye dokunuşu hissettirecek sezgisel dokunmatik kontrol deneyimi.

Tek bir odadan ziyade çoklu alanlara açılan yeni çevreler ve genişletilmiş mekanlar. Gizli sırları ortaya çıkarmak için bir çok eseri döndürün, inceleyin ve yakınlaştırın. Harikulade ses efektleri ile sizleri büyüleyecek ve heyecanınız daha da artacak. Yeni göz aletini kullanarak dünyayı küçültülmüş halde keşfedebilirsiniz.

Büyük resmi görmek için ipuçlarını tekrar okuyun ve gözden geçirin. İlerlemeleri paylaşabilirsiniz. İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Brezilya Portekizcesi, Türkçe ve Rusça olmak üzere çoklu dil desteği sunmaktadır.

The Room Three (Android) İçin Yorum Yap