The Weather Channel

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 için hava durumu uygulaması

The Weather Channel, Windows 10 bilgisayardan hava durumu tahminlerini almak için kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe uygulama. Bulunduğunuz yer ve şehrin 15 günlük hava durumu tahminlerini öğrenebilirsiniz. Basit ve kolay kullanımı ile Windows sistemler için başarılı bir uygulamadır.

Uygulama genel tahminlerin yanı sıra saat saat hava durumu ile ilgili tahminleri gösterir. Hava durumu ile ilgili hissedilen sıcaklık, yağmur miktarı, rüzgar hızı, nem oranı, basınç hatta gün doğumu ve gün batımı saatini de gösterir. Yani kısacası hava ile ilgili tüm bilgilere bu uygulama ile ulaşabilirsiniz. Evden çıkmadan hava durumu tahminlerine göz atarak ne giyeceğinize karar verebilirsiniz.

GPS konumunuz için gerçek zamanlı uyarılar ve sık kullanılan konumlarınız için sabah yağmuru raporları ile yağmura yakalanmayın (sadece ABD ve Avrupa için). The Weather Channel uygulaması daha gelişmiş özellikler içermektedir. Ancak bir çoğu Avrupa ülkeleri içindir. Ama hava durumu tahminleri ile ilgili en detaylı bilgileri alabileceğiniz bunun dışında başka bir uygulama olduğunu söylemek zor. Saatlik ve 15 günlük hava durumu tahminleri almak için bu ücretsiz uygulamayı hemen indirebilirsiniz.

 

The Weather Channel İçin Yorum Yap