TheAeroClock (64 Bit)

Sponsorlu Bağlantılar
4.11
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Ücretsiz Masaüstü Analog Saat Aracı

TheAeroClock masaüstünde bir analog saat ekran olarak mevcut sistem saatini görüntüleyen ücretsiz basit bir masaüstü aracıdır. Saatin boyutunu ve saydamlığını ayarlayabilir ve saat ekranı özelleştirmek için çeşitli temalar arasından seçim yapabilirsiniz.

TheAeroClock ile analog saati masaüstünüzün bir parçası olarak ya da diğer pencerelerin üstünde tutmak için seçebilirsiniz. TheAeroClock bilgisayarı yormadan çalışır. Masaüstünde saydam bir analog saat sunuyor.

Bu uygulama masaüstünüzden size saati gösteren bir analog saat sunar. Ekleyeceği masaüstü aracının şeffaflığını ve boyutlarını ayarlama gibi özelleştirme seçenekleri sağlar.

Taşınabilir bir uygulamadır, bu nedenle TheAeroClock’ı yüklemek gerekli değildir ve direkt çalıştırabilirsiniz. Bu programı, bir USB flash sürücüsünde saklayabilirsiniz, herhangi bir bilgisayarda yükleme yapmadan kolayca çalıştırabilirsiniz.

Uygulamanın en önemli yanı ise, Windows kayıt defterinde herhangi bir şekilde değişiklik yapmaz. Yani programı bilgisayardan kaldırdığınız zaman, programa ait herhangi bir dosya parçası olmaz.

Uygulamanın arayüzüne bakacak olursak, bildiğimiz klasik tarzda analog bir saat içerir. Fareyi kullanarak bu analog saati masaüstünde herhangi bir konuma taşıyabilir ve sabitleyebilirsiniz.

Sistem tepsi üzerindeki aracın simgesine tıklayarak ayarlamalar yapabilirsiniz. Boyutunu, saydamlık seviyesini, rengini vb ayarlar sunar. Uygulamanın en avantajlı seçenekleri, uygulama pencerelerinin üzerinde kalacak ve bilgisayar ilk açılışta çalışacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

TheAeroClock (32 Bit) İndir
Windows İçin Ücretsiz Masaüstü Analog Saat Aracı

TheAeroClock (64 Bit) Hakkında Yazılar

TheAeroClock (64 Bit) İçin Yorum Yap