Thor: KD – Resmi Oyunu İndir (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
3/5, Toplam: 2 kişi

Thor: KD – Resmi Oyun: Android için Thor Resmi Oyunu

Thor: KD – Resmi Oyun; Asgard ve yedi diyarın Gök Gürültüsü Tanrısı olan Thor’un yerine geçerek Kara Elflerin lordu ve Asgard’ın kadim düşmanı Malekith’e karşı savaşmaya hazır mısınız? Ücretsiz olarak sunulan oyun Thor’un resmi aksiyon ve macera oyunudur.

Asgard’ın kadim düşmanı Malekith dokuz diyarı yok etmek için hazırlıklar yapmaya başlamışdır. Bu durumda siz de Thor’un yerine geçerek Asgard ve Dokuz diyarı kurtarmalısınız. Siz Dokuz diyarın son savunma gücüsünüz. Filminden de hatırlayacağınız üzere Thor’un en yakın arkadaşları olan Sif, Heimdall ve Üçlü Savaşçılar ile yan yana savaşmaya hazırlanın.

Oyun da düşmanı taktiksel olarak yenmek için Asgard savaşçıları olan 7 Einherjar türünü çağırın. Thor için 10 güçlü çekiç ve zırh setinin kilidini aç ve onları yükselt. Thor’un yıkıcı süper becerilerini ortaya çıkar ve savaş için hangisini yükseltip kuşanacağına karar ver.

NOT: Oyunu indirebilmeniz için 1,6 GB boş alan gerekiyor. İndirme Google Play’de başlamıyorsa cihazdaki boş alan yetersiz olabilir.

Thor: KD – Resmi Oyun Ekran Görüntüleri

Thor KD - Resmi Oyunu (Android)Thor KD - Resmi Oyunu (Android)

Thor: KD – Resmi Oyunu İndir (Android) İçin Yorum Yap