Throttle

Sponsorlu Bağlantılar
7.12.22.2014
Sponsorlu Bağlantılar

Gelişmiş İnternet Bağlantısını Hızlandırma Programı

Throttle, Windows için PGWARE tarafından geliştirilen internet bağlantısı optimizasyonu sağlayan gelişmiş bir programdır. Program internet bağlantısını optimize ederek, internet indirme ve yükleme işlemlerini hızlandırır. İnternetten dosya, müzik, video, filmleri daha hızlı indirmeyi sağlar.

Throttle, fark edilecek düzeyde web sitelerde sörf yapma ve dosya indirmeyi hızlandırmak için olağanüstü internet bağlantısı optimizasyonu sunmaktadır. Bu Dial-up, DSL, ADSL, Kablo, ISDN ve uydu modem ayarlarını değiştirir ve internet download ve upload hızlarını geliştirmek için sistem kayıt defteri ve sistem dosyaları üzerinde doğrudan değişiklikler yapar. Aynı zamanda, otomatik olarak bilgisayar ve modem özelliklerine dayanarak yapılan ayarları ve değişiklikleri ayarlamayı sağlar. Program tarafından yapılan tüm ayarlar tamamen geri dönüşümlü, bilgisayarlar ve internet modemleri ile düzgün çalışır hale getirir.

Throttle ücretsiz deneme ile bilgisayara yükleme imkanı sunuyor. Programı bir kez satın aldığınız zaman ömür boyu teknik destek garantisi sunuyor.

İndir76.com tarafından sunulan diğer Windows programlara ve bilgi amaçlı blog yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Throttle ve benzeri internet hızlandırma programlarına göz atabilirsiniz.

Throttle İçin Yorum Yap