Thunderbird

Sponsorlu Bağlantılar
45.7.1
Sponsorlu Bağlantılar

MAC İçin Mozilla Masaüstü E-posta Programı

Thunderbird, Mozilla tarafından geliştirilen yerleşik önemsiz posta denetimleri, mesaj filtreleri, adres defteri, haber grupları ve daha fazlası ile Mac OS X için ücretsiz ve Türkçe tam özellikli bir e-posta programıdır. Mozilla Thunderbird temiz ve kullanımı kolay (özelleştirilebilir) arayüz sunuyor. Thunderbird ayrıca S/MIME, sayısal imzalama, ileti şifreleme, sertifika ve güvenlik cihazları için destek gibi güvenlik özellikleri sunar.

Diğer özellikler; HTML posta, etiketler, hızlı arama, geri dönüş makbuzlar, LDAP adres tamamlama, IMAP / POP uyumluluk ve daha fazlası için destek içerir.

Mozilla Thunderbird, MAC bilgisayarda masaüstünden mail hesabınızı kontrol etmek ve hesabınıza gelen e-postalardan anında haberdar olmak için kullanılabilecek faydalı bir programdır.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Thunderbird İçin Yorum Yap