Tictoc (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Ücretsiz SMS ve Mesajlaşma Programı

Tictoc Messenger, iPhone, iPad akıllı cihazlarınız, bilgisayarlar ve her yerden rahat bir şekilde kullanabileceğiniz bir mesajlaşma, video ve fotoğraf paylaşma uygulamasıdır. Dünyanın her yerinden kolayca ulaşabileceğiniz ve ücretsiz olarak sunulan bu uygulama ile dünyanın her yerindeki arkadaşlarınızla konuşup, mesajlaşabilir; dosyalarınızı, müziklerinizi, Facebook fotoğraflarınızı, Youtube videolarınızı kısacası her şeyi paylaşabilirsiniz.

Tictoc sevdiklerinize mesaj göndermenin yanı sıra bedava olarak sohbet edebilirsiniz. Her yere yapacağınız aramalarda Kristal ses kalitesi ile bedava olarak yapın. 2G, 3G, WiFi fark etmeksizin bağlanarak sürekli iletişim de olun. Yazılarınızı, fotoğraf, video ve diğer çeşitli içerikleri arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Tictoc’a telefon, web ve PC ayrımı olmaksızın istediğiniz zaman istediğiniz her yerden erişebilirsiniz. Facebook hesabınız ile Tictoc PC uygulamasına kayıt olabilirsiniz. Arkadaşlarınız ve sevdiklerinizi bedava olarak uygulamaya davet edebilirsiniz.

Uygulamanın özelliklerine göz atacak olursak;

  • Tictoc ile Mobilden başladığınız sohbete , bilgisayarınızdan ya da İnternet tarayıcınızdan da devam edebilirsiniz.
  • Facebook resimleri, Youtube videoları, fotoğrafları, PDF dosyaları ve daha fazlasını paylaşabilirsiniz.
  • TictocBox’la fotoğraf, video ve tüm dosyalarınızı düzenli bir şekilde klasörleyebilir; dosyalarınıza dilediğiniz her an kolayca erişebilirsiniz.
  • Arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınız veya ortak ilgi alanına sahip olduğunuz diğer kişilerle fotoğraf ve durum paylaşmak için kulüp oluşturabilirsiniz.
  • Sticker Studio’da dilediğiniz fotoğrafı ya da videoyu sticker’a dönüştürebilir arkadaşlarınızla kendi oluşturduğunuz stickerları paylaşabilirsiniz.

Yükleme ile ilgili ipuçları:

  • İnternet bağlantınız sorunlu veya cihazınızda yeterince depolama alanı yoksa Tictoc doğru yüklenemeyebilir. Lütfen bağlantınızı ve ne kadar boş yeriniz olduğunu kontrol edip tekrar yüklemeyi deneyin.
  • Şirket içi wifi güvenlik duvarı SMS’le onay kodu gönderimini engellemektedir. Bu gibi durumlarda mobil internetinizi açarak SMS’le onay kodu almayı tekrar deneyin.

NOT: Tictoc, kullanıcılarının sohbet geçmişini saklamaz. Gizlilik ilkeleri nedeniyle tüm sohbet geçmişi, mesaj iletildiği anda sunuculardan silinir.

Tictoc (iPhone, iPad)” İçin 2 Cevap

Tictoc (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap