Tictoc (Windows PC)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows PC İçin Bedava SMS ve Mesajlaşma Programı

1.5/5, Toplam: 2 kişi

Bilgisayardan ve akıllı telefondan mesajlaşma, müziği, fotoğrafı, videoyu ve belgeleri paylaşmak için ücretsiz olarak kullanabileceğiniz harika bir uygulamadır. Tictoc uygulaması Android ve iOS mobil cihazlardan sonra Windows bilgisayar da da kullanılabilir.

Tictoc, Android akıllı cihazlarınız, bilgisayarınız ve tarayıcınız da kısaca her yerden kullanabileceğiniz bir mesaj uygulamasıdır. Ücretsiz olarak sunulan uygulama sayesinde dünyanın her yerindeki arkadaşlarınızla konuşup, mesajlaşabilir; dosyalarınızı, müziklerinizi, Facebook fotoğraflarınızı, Youtube videolarınızı kısacası her şeyi paylaşabilirsiniz.Tictoc ile mesajlaşmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Uygulamada yapacağınız sohbetlerin geçmişi saklanmaz.

Tictoc ile mesaj göndermekten fazlasını yapabilirsiniz. Sevdikleriniz ile bedava olarak sohbet edebilirsiniz. Yurt içi yurt dışı fark etmez yapacağınız aramalarda Kristal ses kalitesi ile bedava olarak yapın. 2G, 3G, WiFi fark etmeksizin bağlanarak sürekli iletişim de olun. Yazılarınızı, fotoğraf, video ve diğer çeşitli içerikleri arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Tictoc’a telefon, web ve PC ayrımı olmaksızın istediğiniz zaman istediğiniz her yerden erişebilirsiniz. Facebook hesabınız ile Tictoc PC uygulamasına kayıt olabilirsiniz. Arkadaşlarınız ve sevdiklerinizi bedava olarak uygulamaya davet edebilirsiniz.

Tictoc (Windows PC) İçin Yorum Yap