TidyTabs

Sponsorlu Bağlantılar
1.2.1
Sponsorlu Bağlantılar

Her Uygulama Penceresine Sekmeli Kullanıcı Arayüzü Veren Programı

TidyTabs, Windows bilgisayarda bir uygulama penceresine sekme eklemenizi sağlayan ücretsiz bir araçtır. Program veya uygulama penceresine sekme özelliği ekleyerek programların daha kolay kullanılmasını sağlamaktadır.

Windows Gezgini, Microsoft Office ya da PuTTY uygulamalarında Chrome tarzı sekme ister misiniz? TidyTabs tam da bunu yapar. İşletim sistemi ile bütünleşir ve çoklu sekme işlevselliği Windows’un temel bir parçası gibi hissetmenizi sağlayacak.

Masaüstünde boş alan sağlamak ve pencereleri düzenlemek için iyi bir yardımcı olacaktır. Tüm pencereleri sürüklenebilir sekmelere dönüştürebilir, kolayca mantıksal ilgili gruplar halinde düzenleyebilirsiniz. Bir başka sekme üzerine bir sekme sürükleyerek, sekmeli grup oluşturun.

Bazı pencere türleri sekmelere ihtiyaç duymayabilir. Ancak ihtiyaç duyduğunuz pencerelere sekme eklemesini sağlamak için kolayca istediğini uygulamaları seçebilirsiniz. İki tıklama ile kara listeye veya beyaz listeye bir uygulama ekleyebilirsiniz. Beyaz listeye eklenen uygulama pencereleri sekmeli arayüze sahip olacaktır.

TidyTabs uygulaması faydalı özellikleri ile gerçekten başarılı bir uygulamadır. Ayrıca programın herhangi bir yönü size uygun değilse kolayca değiştirebilirsiniz. TidyTabs programının her işlevi çok basit bir arayüzü sayesinde yapılandırılmıştır ve istemediğiniz bir özellik kolayca devre dışı bırakılabilir.

TidyTabs sistem tepsisindeki simgesine tıklayarak ayarlamalarınızı yapabilirsiniz. Özelleştirme seçeneklerini kolayca yöneteceğiniz işlevsellik sunar.

TidyTabs ücretsiz sürümünün desteklediği özellikler:

  • Tüm pencerelere sekme ekleme.
  • Sekme görünümünü özelleştirmek
  • Otomatik gizleme sekmeleri
  • Dışlama listeleri
  • Otomatik güncellemeler

TidyTabs Personal Edition uygulaması Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 sistemleri ile uyumludur. TidyTabs Personal Freeware sürümü sadece kişisel kullanım için ücretsizdir.

Not: Program kurulumundan sonra tamamen ücretsiz kullanabilmek için “Continue with TidyTabs Personal Edition” seçeneğini seçmeniz gerekir.

TidyTabs İçin Yorum Yap