Time Adjuster

Sponsorlu Bağlantılar
3.1
Sponsorlu Bağlantılar

Divx Altyazı Dosyaları Senkronize Etme ve Düzenleme Programı

4/5, Toplam: 1 kişi

Time Adjuster film alt yazılarını senkronize etmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe program. Time Adjuster 3.1 web sitemizden ücretsiz olarak indirilebilir. Bu ücretsiz yazılım IrekSoftware.com’un bir ürünüdür.

Time Adjuster kolayca mevcut film altyazılarınızı senkronize etmenize, bölünmenize ve bunları birleştirmenize yardımcı olan kullanımı kolay bir programdır. Aynı zamanda bozuk altyazı dosyaları onarmak için yardımcı olacaktır.

DivX altyazı dosyalarında başka değişiklikler yapmak, onarmak, senkronize etmek için en iyi araçtır.

Time Adjuster ile neler yapabilirsiniz

Altyazınızı daha önce veya daha sonra görünmesini sağlayabilirsiniz. Altyazı dosyalarınızı diğer formatlara dönüştürmek de mümkündür. Videoyu video ile eş zamanlı olarak ayarlamak çok kolaydır. Bu sayede, filmlerin sahneleri ve altyazılardaki uyumsuzluk ortadan kaldırılmış olacaktır.

Altyazıların önce ya da sonra görünmesini sağlayabilirsiniz. Altyazı dosyalarını diğer biçimlere dönüştürebilirsiniz. Çok kolay bir şekilde video için altyazıları senkronize etme, eşitleyebilirsiniz. Altyazıları bölme de yapabilirsiniz.

İkili modunda FTP üzerinden zarar görmüş TXT dosyalarını onarma yapabilirsiniz. Video ve altyazı dosyası hakkında temel bilgi alma. Erken silik hataları tarama ve onarma.

Kolay ve basit işlemler

Time Adjuster, hem acemi hem de uzman kullanıcıların kullanabileceği uygulamalardan biridir. Ayrıca çeşitli dil paketlerini destekler. Bunu yapmak için, bilgisayarınızda hazır olan ve değiştirmek istediğiniz altyazı dosyasını açarak videoyla senkronize etmektir.

Program farklı senkronizasyon modlarını ve farklı dosya biçimlerini desteklemektedir. Maalesef Time Adjuster, AVI, QT, MOV ve M1V dışında birçok video dosyası biçimlerini desteklemez.

Time Adjuster İçin Yorum Yap