TinyWall 2.1.5 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Windows Güvenlik Duvarı

TinyWall Windows bilgisayarınız için sert ve gelişmiş bir güvenlik duvarı yazılımıdır. Varsayılan Windows Güvenlik Duvarına bir eklenti şeklinde yerleşir ve daha sağlam koruma sunar. TinyWall sürekli pop-up ya da karmaşık kural ayarları yapmanız gerekmeyecek şekilde daha kolay kullanım sağlamak için tasarlanmıştır. TinyWall, varsayılan olarak, çoğu gelen veya giden bağlantıları bloke edecek/engelleyecek yerleşik kurallar ile birlikte gelir. Ama giriş yapmak istediğiniz sayfaları elle Beyaz liste bölümüne ekleyerek, engellenen bağlantılar dışında tutabilirsiniz. Bu özellik ebeveynler için faydalı olacaktır.

TinyWall, ayarlarına göre gelen ve giden internet trafiğini kısıtlamak ama tüm yerel ağ trafiğini sağlayacak tüm LAN trafiğini engelini kaldırmak için bir seçenek ile geliyor. Eğer ev ya da ofis ağı üzerinden iletişim uygulamaları varsa, bu özellik çok kullanışlı olabilir.

TinyWall tek başına güvenlik duvarı olmadığını aklınızda bulundurun! Bu yerleşik Windows güvenlik duvarı için bir ön uçtur ve daha etkili ve daha kolay kontrol sağlar. Yüklemek için herhangi bir ek sürücüler gerekmez. Doğrudan Windows sistemi ile entegre olur.

TinyWall – Ekran Görüntüsü

tinywall tinywall1

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

TinyWall 2.1.5 İndir İçin Yorum Yap