Tixati

Sponsorlu Bağlantılar
2.53
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Ücretsiz Torrent Programı

Tixati akıllı arayüzü, kolay erişilebilir seçenekleri ve birçok gelişmiş özellikleri ile rakiplerinden ayıran Torrent istemcisi kullanan iyi bir torrent programıdır. Program torrent bağlantıları için varsayılan işleyici olarak kendini ayarlayabilir ve otomatik olarak bir torrent dosyasını indirdiğiniz zaman devralabilir. Tixati tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz iyi bir BitTorrent istemcisidir.

Tixati detaylı bant genişliği istatistikleri ve tüm transferlerin veya sadece seçilen dosyalar için gelen ve giden bant genişliğini sınırlamak için seçenekler sunuyor. Mevcut bant genişliği kullanımı, gerçek zamanlı grafik görüntüleme ve bant genişliği profilleri arasında hızlı geçiş için izin verir.

Ayrıca Tixati, bağlantı şifreleme, yerel dosya yönetimi özellikleri, planlanan indirme, özelleştirilebilir olay günlüğü ve daha fazlasını içerir.

Tixati benzeri ve diğer P2P ve dosya paylaşım programlarına göz atabilirsiniz.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Tixati İçin Yorum Yap