Todo PCTrans Kullanımı: Veri ve Uygulama Aktarma Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Kolayca bir sistemden diğerine veri ve uygulama aktarmak için bir araç mı arıyorsunuz? Cevabınız evet ise, o zaman çok kolay bir şekilde bu işi gerçekleştirebilir EASEUS Todo PCTrans Free programını deneyebilirsiniz.

Todo PCTrans Free başka bir sistemden veri ve uygulamaya aktarmak veya işletim sistemini yeni bir sürüme yükseltmek için imkan sağlayan, ücretsiz, güvenilir ve etkili bir yazılımdır.

Ücretsiz Veri Aktarma/Taşıma Programı

Sadece veri değil ayrıca uygulamaları da kolayca taşıyabileceğiniz Todo PCTrans ücretsiz sürümü denemekte fayda var. Bu ücretsiz yazılımın bazı özelliklerini aşağıda sıraladık;

  • Eski bilgisayardan yeni bilgisayara müzik, belge, resim vb gibi veri ve uygulama aktarma.
  • Yazılımın kullanıcı arayüzü kullanım kolaylığı sunuyor. Çok basit ve etkileyici bir arayüz sunuyor.
  • Yeni ve eski bilgisayarınıza zarar vermez, güvenli bir programdır.
  • Uygulamayı kullanabilmeniz için hiçbir teknik bilgi gerekmez.
  • 7×24 ücretsiz servis hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Todo PCTrans Free Kullanımı

Todo PCTrans Free kullanımı basittir. Yapmanız gereken yazılımı yüklemek ve başlatmak. Aşağıda başka bir sistemden veri ve uygulamaya aktarmak için adımlar yer alıyor:

1.. Programı çalıştırdığınız zaman ilk olarak aktarma ile ilgili bazı uyarılar gösterecek. Transfer yapmadan önce yazılımın sistem üzerinde yüklü olduğundan emin olun. Güvenlik duvarı ve antivirüs dahil sistemdeki tüm uygulamaları kapatın ve bilgisayarınız hiçbir şekilde uyku moduna geçmeyecek şekilde ayarlayın.

todo-pctrans-kullanimi-

2.. Kısa sürede yazılım tüm sistemleri listeleyecek. Sadece hedef bilgisayarı seçin ve Continue-Devam düğmesine tıklayın.

todo-pctrans-kullanimi-1

Hedef bilgisayar gösterilmez ise listelemek için ‘+’ simgesini tıklayın.

todo-pctrans-kullanimi-2

3.. Sonraki adımda, aktarma yönünü seçmeniz gerekiyor;

  • Source PC -> Destination PC (Kaynak PC -> Hedef PC )
  • Destination’s PC -> Current PC (Hedef PC -> Güncel PC)

todo-pctrans-kullanimi-3

4.. Todo PCTrans Free ile tüm uygulama ve verileri yüklemek için seçiminizi yapın ve Continue-Devam düğmesine tıklayın. Uygulama ve veri alanı gözükecek.

todo-pctrans-kullanimi-4

5..Edit-Düzenle seçeneğine tıklayarak uygulamaları veya verilerinizi seçebilirsiniz.

todo-pctrans-kullanimi-5

6.. Uygulama ve veri seçimini yapıtıktan sonra Transfer düğmesine tıklayın. İçeriklerin hedef sisteme aktarıldığını göreceksiniz.

Not:

  • Aktarma yapmadan önce sistem eşit veya daha üst sürümünde olması gerekir. (Örnek kaynak bilgisayar Windows 7 ise hedef bilgisayar en aşağı Windows 7 olmalıdır.)
  • Hedefteki bilgisayarın hard disk kapasitesinin, kaynak bilgisayar ile eşit veya daha fazla olması gerekir.
  • Veri aktarımı sırasında ağ bağlantısının kararlı olması gerekir. Sürekli ağ bağlantısı sorunu oluşuyorsa veri aktarımı yapmak mümkün olmaz. Ya da sorunlu olabilir.

Todo PCTrans Free İndir – Free Download

Todo PCTrans Free eski işletim sisteminden yeni işletim sistemine geçiş yapmak isteyenler için veri ve uygulama taşımada çok yardımcı olacaktır. Şunu da söylemek gerekir ki, Todo PCTrans Free sürümü sadece 2 uygulama taşımaya izin veriyor. Veri aktarım konusunda herhangi bir kısıtlama göremedim.

Todo PCTrans Free İndir

Todo PCTrans Kullanımı: Veri ve Uygulama Aktarma Programı İçin Yorum Yap