Tomb Raider Türkçe Yama İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
5/5, Toplam: 2 kişi

Tomb Raider  % 100 Türkçe Dil Dosyası

Tomb Raider için Türkçe dil desteği sunan bir yamadır. Tomb Raider Türkçe dil yamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu yama ile birlikte oyun içi diyaloglar Türkçeleşmektedir. Oyunu anlayarak oynamak oyuncular açısından oldukça önemli bir durumdur.

Tomb Raider heyecan dolu bir oyun yapısına sahip. Ancak oyun içi diyalogların oyuncular tarafından anlaşılmaması büyük bir sorun olarak görülmekte ve bu yama sayesinde dil sorunu ortadan kalkmaktadır. Böylece oyuncular oyunu anlaşılır bir şekilde oynamaktalar. Yamada oyunun fontunun desteklemediği Türkçe karakterler ( ı İ ğ Ğ ş Ş ) bulunmamaktadır.

Türkçe Yama sayesinde, oyunun hikayesini %100 oranında Türkçe diline çevirebilir, hiçbir noktayı kaçırmadan oyunu bitirebilirsiniz.

Yamanın Kurulumu: Dosyayı indirdikten sonra ” Buraya Aç” deyin. Açtıktan sonra ileri diyerek karşınıza oyunun Türkçe Yama da katkısı bulunanlar bölümü çıkacak. Bekleyin bittikten sonra oyunu eğer bulamazsa Kayıt Defterinde Bu Dosyaya Ait Bilgi Bulunamamaktadır yazar. Tamam deyin ve karşınıza Manual ile Otomatik seçenekleri gelir. Manual’e tıklayın ve oyunun kurulu olduğu dosyayı seçin ve yüklemeye başlayın.

Tomb Raider Ekran Görüntüleri

tomb-raider

Tomb Raider Türkçe Yama İndir İçin Yorum Yap