Toolbar Cleaner

Sponsorlu Bağlantılar
2.0
Sponsorlu Bağlantılar

Tarayıcı Temizleme ve Araç Çubuğu Kaldırma Programı

  • Araç çubukları ve eklentileri kaldırma.
  • Tarayıcı ana sayfasını değiştirme.
  • Tarayıcıyı temizleme.
  • Kayıtlı şifreleri ve verileri silme.
  • Başlangıç programları kaldırma.

Toolbar Cleaner, Windows sisteminde çalışan istenmeyen araç çubukları ve eklentileri/uzantıları kaldırma, tarayıcıyı temizleme, başlangıç programları kaldırma ve tarayıcı ana sayfalarını kolayca değiştirmeyi sağlayan ücretsiz bir programdır. AOL Toolbar, Incredibar Toolbar, Yahoo! Toolbar, YTD Toolbar, Whitesmoke Toolbar vb araç çubukları kaldırmayı sağlar.

Program tarayıcı üzerinde yaşadığınız sorunlar için muhteşem bir çözüm olacaktır. Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox ana sayfasını ve arama motorunu değiştirme, tarayıcı geçmişi, önbelleği ve çerezleri temizleme, tarayıcıda kayıtlı olan tüm şifreleri ve form doldurma verilerini temizleme, istenmeyen kaldırılması zor olan araç çubukları ve eklentileri kaldırma, bunların yanı sıra Windows açılışta çalışan programları engellemeyi sağlar.

Program çok basit bir arayüze sahiptir ve 4 sekmede tüm yapacaklarınıza erişebilirsiniz. Yazılım ve oyunlar aracılığı ile gelen tarayıcı ana sayfa değişiklerine neden olan yazılımlara karşı mücadele etmek için kullanabileceğiniz en iyi programlardan biridir. Her bilgisayarda olması gereken programlardan birisi olduğunu düşünüyorum. Toolbar Cleaner programını kullanmanızı tavsiye ederim.

Toolbar Cleaner Hakkında Yazılar

Toolbar Cleaner İçin Yorum Yap