Top Eleven - Futbol Menajeri (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
2016
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Top Eleven - Futbol Menajeri Oyunu

Top Eleven 2016 – Futbol Menajeri, Android telefon ve tabletler için geliştirilen, Online oynayabileceğiniz ve kendi takımınızı kurup yönetebileceğiniz ücretsiz ve Türkçe menajerlik oyunudur.

En popüler oyunlardan biri olan Top Eleven 30’dan fazla dil içermektedir. Sonsuza kadar, limitsiz bedava oynayın.

Top Eleven 2016 oluşturun ve diğer oyuncular ile rekabet etmek için bir ekip kurun. Diğer takımlarla ister ligde istersenizde şampiyonlar liginde oynayın. Ayrıca dostluk maçlarıda gerçekleştirebilirsiniz. Kupaya ulaşmak için her yönüyle ekibinizi hazırlayın ve stratejinizi belirleyin.

Türkiye, İngiltere, Fransa, Almanya, İtalya ve 80’den fazla ülkede oynanmaktadır. Top Eleven her gün milyonlarca oyuncunun oynadığı, dünyanın en popüler online futbol yöneticisi oyunudur.

Ekibinizi eğitin ve becerilerini geliştirin. Daha sonra her maç için mükemmel bir strateji geliştirin. İster maçtan önce istersenizde maç anında rakibin oluşumuna göre strateji oluşturun. Tüm karşılaşmaları canlı izleyebilirsiniz.

Oyuncu alım satımı yapabilirsiniz. Takımı güçlendirmek için ekibe faydalı olabilecek, güç katabilecek oyuncu alın ve işinize yaramayan oyuncuları satın.

Real Madrid, Liverpool, Milan, Arsenal, Porto, Boca Juniors ve daha fazla önde gelen futbol kulüplerinin formaları ve amblemleri kullanabilirsiniz!

Kulüp ismi ve kendi amblemlerinizi ve kendi formalarınızı tasarlayın. Ayrıca her oyunucunun adını, numarasını, hatta vatandaşlığını özelleştirebilirsiniz. Takım üzerinde tam kontrole sahip olun.

Top Eleven 2016 şu dilleri mevcuttur: İngilizce (İngiltere ve ABD), İspanyolca, Portekizce (Brezilya ve Portekiz), İtalyanca, Almanca, Fransızca, Malezyaca, Sırpça, Hollandaca, Arapça, Bulgarca, Boşnakça, Çekçe , Yunanca, Estonyaca, Fince, İbranice, Hırvatça, Macarca, Endonezyaca, Japonca, Körece, Lehçe, Polonyaca, Rumence, Rusça, Slovenyaca, Slovakça, Arnavutça, İsveççe, Türkçe, Vietnamca, Gürcüce, Katalonca,Tayca, Çince, Ukraynaca, Ukraynaca, Azerbaycanca ve Makedonyaca.

Top Eleven - Futbol Menajeri (Android) İçin Yorum Yap