Top Eleven - Futbol Menajeri (iPhone, iPad)

2016

Hemen İndir

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi İOS 6.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 95.1 MB
  • Tarih 3 sene Önce
  • İndirme Sayısı 53

iPhone, iPad İçin Top Eleven - Futbol Menajeri Oyunu

Top Eleven 2016 – Futbol Menajeri, İOS mobil cihazlar (iPhone / iPad / iPod touch) için geliştirilen, kendi takımınızı oluşturup, yönetebileceğiniz ücretsiz ve Türkçe menajerlik oyunudur.

Online oynayabileceğiniz en popüler oyunlardan biridir. 30’dan fazla dil içermektedir. Limitsiz, sonsuza kadar bedava oynayın.

Top Eleven 2016 oluşturun ve diğer oyuncular ile rekabet etmek için bir ekip kurun. Diğer takımlarla ister ligde istersenizde şampiyonlar liginde oynayın. Ayrıca dostluk maçlarıda gerçekleştirebilirsiniz. Kupaya ulaşmak için her yönüyle ekibinizi hazırlayın ve stratejinizi belirleyin.

Türkiye, İngiltere, Fransa, Almanya, İtalya ve 80’den fazla ülkede oynanmaktadır. Top Eleven her gün milyonlarca oyuncunun oynadığı, dünyanın en popüler online futbol yöneticisi oyunudur.

Ekibinizi eğitin ve becerilerini geliştirin. Daha sonra her maç için mükemmel bir strateji geliştirin. İster maçtan önce istersenizde maç anında rakibin oluşumuna göre strateji oluşturun. Tüm karşılaşmaları canlı izleyebilirsiniz.


Oyuncu alım satımı yapabilirsiniz. Takımı güçlendirmek için ekibe faydalı olabilecek, güç katabilecek oyuncu alın ve işinize yaramayan oyuncuları satın.

Real Madrid, Liverpool, Milan, Arsenal, Porto, Boca Juniors ve daha fazla önde gelen futbol kulüplerinin formaları ve amblemleri kullanabilirsiniz!

Kulüp ismi ve kendi amblemlerinizi ve kendi formalarınızı tasarlayın. Ayrıca her oyunucunun adını, numarasını, hatta vatandaşlığını özelleştirebilirsiniz. Takım üzerinde tam kontrole sahip olun.

Top Eleven 2016 şu dilleri mevcuttur: İngilizce (İngiltere ve ABD), İspanyolca, Portekizce (Brezilya ve Portekiz), İtalyanca, Almanca, Fransızca, Malezya, Sırpça, Hollandaca, Arapça, Bulgarca, Boşnakça, Çekçe, Yunanca, Estonyaca, Fince , İbranice, Hırvatça, Macarca, Endonezyaca, Japonca, Korece, Lehçe, Rusça, Romence, Slovence, Slovakça, Arnavutça, İsveççe, Türkçe, Vietnamca, Gürcüce ve Tayland.

Top Eleven - Futbol Menajeri (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap