Top Eleven İndir (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
2.5/5, Toplam: 2 kişi

Top Eleven: Android Ücretsiz Futbol Menajerlik Oyunu

Top Eleven

Top Eleven, Dünyada her gün milyonlarca kullanıcının oynadığı dünyanın en popüler online futbol menajerlik oyunudur. Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Top Eleven‘da menajerlik yapmaya hazır mısınız?

Sizde kendi futbol takımınızı kurun ve takımınızı zafere taşıyın. Top Eleven, kendi takımınızı oluşturup yönettiğiniz ve aynı zamanda milyonlarca oyuncunun yarıştığı en popüler online oyun olarak dikkat çekmektedir.

Futbol ruhunuzu taşıyın ve mükemmel bir takım ortaya çıkarın. Top Eleven, kendi takımınızı oluşturup eğittikten sonra başka takımlarla yarıştıran bir futbol menajerlik oyunudur. Birinci olmak için her ay diğer takımlarla Kupa, Lig ve Şampiyonlar ligi sezonlarında yarışın. Takımınızı her yönden hazır olmalı: oyuncularınıza antrenman yaptırın, stadyumunuzu geliştirin, stratejinizi seçin. Büyük maç zamanı gelince, maçınızı izleyin ve gerektiği zaman emirler verin.

Oyunun özelliklerine bakacak olursak;

  • Günlük enerji veya başka limitler yok istediğin gibi oyna.
  • Takımını eğit ve taktiklerini geliştir, sonra bu mükemmel stratejiyi her maçta uygula. Rakibinin saha dizilişini yalnız maçtan önce değil, maç sırasında da takip et.
  • Takımınıza yakışan bir stadyum inşa edin. Seyirci sayınızı arttıracak tesisler yaptırın ve takımınızı sağlık paketleri ve alt yapı takımınız ile destekleyin.
  • Bütün maçlar canlıdır. Düzenlenen maçınızı izleyin ve takımınızı destekleyin. Arkadaşlarınızın desteğini alın ve oyuncu ve saha diziliş değişikliği yapın hepsi canlı.
  • Açık arttırmalara katılın ve rakiplerinize karşı teklif verin. En iyi oyuncuları ya da takımınızı yükseltecek oyuncuları satın alın.
  • Kulübünüze isim verin ve kendi logo ve formanızı tasarlayın. Ama bu kadarla kalmayın: oyuncularınızın adını, ırkını ve hatta forma numarasını da değiştirin. Takımınızın tüm kontrolü sizde olsun.
  • Real Madrid, Liverpool, Milan, Arsenal, Porto, Boca Juniors ve bunun gibi gerçek klüplerin forma ve logoarını kullanın.
  • Arkadaşlarınızla dostluk maçlarında yarışın ya da kendi maçlarında onları destekleyin.
  • Aynı takımınızla hem cep telefonunuzda hem de bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. Katılmanız gereken bir maçınız mı var? Hiç problem değil, oyuna telefonunuzla bağlanabilir ve bilgisayardaki deneyiminizi aynı şekilde yaşayabilirsiniz.
  • Arkadaşlarınızı sağlık paketleri ve beceri puanlarıyla destekleyin ve size gönderilen hediyeleri kabul edin.

NOT: Oynamak için yeni bir ağ gereklidir. Facebook hesabınızın olması gerekmez. Ayrıca uygulama içi satın alma teklifleri sunmaktadır.

Top Eleven İndir (Android) İçin Yorum Yap