Tor Browser

Sponsorlu Bağlantılar
7.5
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Ücretsiz ve Türkçe Güvenli Web Tarayıcı

4/5, Toplam: 1 kişi

Torch Browser for Windows; internette güvenli gezinmek ve sörf yapmak için kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe web tarayıcı. Ağ gözetimi ve trafik analizine karşı kendinizi savunmak için bundan daha iyi bir tercih olamazdı. Tor özgür yazılımdır ve trafik analizi, kişisel özgürlüğü ve gizliliği, gizli ticari eylemleri ve ilişkileri ve devlet güvenliğini tehdit eden bir ağ gözetimi bir biçimine karşı savunmaya yardımcı olmaktadır.

Tor insanlar ve grupların internette kendi gizliliği ve güvenliğini artırmak için olanak sağlayan sanal tüneller sunan bir ağdır. Ayrıca yerleşik gizlilik özellikleri ile yeni iletişim araçları oluşturmak için yazılım geliştiricileri sağlar. Tor, örgütlerin ve bireylerin gizliliğinden ödün vermeden, kamu ağları üzerinden bilgi paylaşmak için bir dizi temel uygulamalar sağlar.

Web tarayıcının sunduğu en iyi özellik ise IP gizlemedir. Herhangi bir yapılandırma yapmanıza gerek kalmadan gizli ve güvenli bir şekilde internette sörf yapabilirsiniz. Tam anlamı ile internette güvende olmak istiyorsanız Tor Browser yazılımını deneyebilirsiniz.

Tor Browser Hakkında Yazılar

Tor Browser İçin Yorum Yap