Torch Browser İndir

Sponsorlu Bağlantılar
55.0.0.12137
Sponsorlu Bağlantılar

Windows için ücretsiz multimedya özellikli web tarayıcı

4.33/5, Toplam: 3 kişi

Torch Browser, Google Chrome tabanlı oluşturulan ücretsiz ve Türkçe web tarayıcı. Torch Browser hızlı ve pek çok multimedia özellikleri barındıran kaliteli internet tarayıcısı. Torch Tarayıcı yeni sürükle-bırak özelliği ile kolayca internette sörf yapın.

Yerleşik torrent yetenekleriyle kolay indirme sağlayan, Torch tarayıcısı, torrent indirme görevlerinizi ek yazılım indirmeden doğrudan tarayıcıdan doğrudan kullanmanızı ve yönetmenizi kolaylaştırır. Torch tarayıcısının dahili torrent özellikleri ile dosyaları indirmek kolaydır.

Torch Browser Web arama, YouTube, Wikipedia, Resim arama, Facebook, Twitter ve daha fazlasını içerir. Torrent dosyalarını ve paylaşılan bağlantıları yönetebilir, medya dosyalarını kaydedebilirsiniz.

Güvenli tarama sağlar

Özel güvenlik özellikleri tarama ve medya etkinliklerinin güvenli olmasını sağlar. Torch Browser’ın güvenlik özellikleri, web tarama ve medya etkinliklerinin virüslere, kötü amaçlı yazılımlara, kimlik avı ve kötü amaçlı web sitelerine karşı güvenli olmasını sağlar.

Güçlü bir web tarayıcıdır

Tüm medya ihtiyaçlarınıza uyarlanmış güçlü ve basit bir tarayıcıdır. Torch tarayıcı, güçlü ve hızlı arama özellikleriyle mükemmel bir tarayıcı deneyimi sunar. Krom temelli olan Torch tarayıcısı, tarama özellikleriyle ve daha önce beğendiğiniz ve Chromium tabanlı tarayıcılardan tanıdığınız kazanan eklentilerle hiçbir zaman geniş, alakalı ve doğru arama sonuçları sunar.

Müzik, video yakalayın ve bilgisayara kaydedin

Videoları ve müzikleri gömülü bir medya yakalayıcı ile bir tıklamayla kaydedin. Torch tarayıcı sadece videoları ve şarkıları bulmayı değil, aynı zamanda web medyasını neredeyse gittiğiniz herhangi bir siteden kolayca kaydetmenizi sağlar. Torch tarayıcısının medya yakalayıcısı tarayıcıya entegre edilmiştir ve geniş yelpazede dosya türlerini desteklemektedir; bu yüzden bir web videosunu veya kaydetmek istediğiniz bir şarkıyı bulduğunuzda; harici programları, dönüştürücüleri veya uzantıları kullanmadan kolayca yakalayabilir ve kaydedebilirsiniz. Web medyasını bilgisayarınıza kaydetmek Torç tarayıcısı ile basitleşir.

Kolay paylaşım

Torch’un Paylaş düğmesiyle sosyal olmak kolaydır. Siteleri, videoları, şarkıları ve arama sonuçlarını Facebook ve Twitter takipçilerinizle arkadaşlarınızla paylaşın. Torch tarayıcısı, sosyal paylaşım ağlarında beğendiğiniz web sitelerini ve ilginç bulduklarınızı kolayca paylaşmak için dahili bir düğme içerir.

İndirme hızlandırıcı

Torch tarayıcısına entegre edilmiş güçlü bir indirme hızlandırıcısı ile medya dosyalarını hızlı bir şekilde indirin. Torch tarayıcısının hızlandırıcısı, dosyalarınızı en uygun hızda indirir ve doğrudan tarayıcınızdan çalışır, böylece harici bir yazılım indirmeniz gerekmez.

Google Chrome İndir
Windows İçin Google Chrome Web Tarayıcısı

Torch Browser İndir” İçin Bir Cevap

Torch Browser İndir İçin Yorum Yap