TorrentRover

Sponsorlu Bağlantılar
0.23.4
Sponsorlu Bağlantılar

Torrent Arama, İndirme ve Yönetme Programı

TorrentRover torrent dosyaları bulmak ve torrent siteleri yönetmenize yardımcı olmak için favori torrent istemcisi ile çalışan bir ücretsiz torrent arama ve yönetme aracıdır. TorrentRover sayesinde artık tarayıcılar üzerinde torrent dosyaları aramanıza gerek kalmayacak. TorrentRover ile daha hızlı ve güvenli bir şekilde doğru sonuçlar elde edeceksiniz.

TorrentRover ile torrent dosyaları aramak çok kolaydır. Aramak istediğiniz şeyi yazın ve birçok popüler sitelerden sonuçları liste halinde size sunacaktır. Direkt olarak arama sonuçları üzerinde torrent dosyaları indirmeye başlayabilirsiniz. Mevcut torrent istemcisi programı dosyaları indirme işlemini başlatacaktır. TorrentRover ile aranılan sonuçlar üzerinde bazı yönetimler uygulayabilirsiniz. Kullanıcıların verdiği puanlara göre listeyi sıralayabilir, en doğru ve güvenli sonuçları kolayca ulaşmış olursunuz.

Özelleştirilebilir arama ayarları ve filtreleri, planlanan indirmeler ve daha fazla özellikleri içerir. Torrent arama, bulma ve indirmek için bu programı denemenizi tavsiye ederim. TorrentRover kullanımı ile ilgili aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

TorrentRover Kullanım Videosu

TorrentRover Hakkında Yazılar

TorrentRover İçin Yorum Yap