Total Video Converter

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Gelişmiş Video Dönüştürme ve Düzenleme Programı

Total Video Converter, neredeyse tüm video ve ses formatlarını destekleyen son derece güçlü ve tam özellikli video dönüştürücü programıdır. Total Video Converter programı ile cep telefonu video oynatıcı, 3GP, MP4, PSP, PS3, iPod, iPhone vb ve aynı zamanda VCD, DVD player, XBOX360 için video dönüştürme yapmanızı sağlar. Total Video Converter çok kapsamlı bir video dönüştürme programıdır. Yok yok diyebileceğiniz kaliteli bir programdır. Ana başlıklar altında şunları söylemek gereki; tüm videoları dönüştürme, AVCHD & Blu-Ray video formatlarını yazdırma, tüm video formatlarını oynatma, DVD/SVCD/VCD yazdırma, video indirme, video düzenleme, masaüstü kayıt (ekran video çekme), fotoğraf slayt gösterisi oluşturma gibi önemli araçlar sunuyor.

Total Video Converter, HD video dönüştürme, düzenleme gibi gelişmiş özellikler sunuyor. Video yazdırmak, DVD videolar hazırlamak gibi video dosyaları üzerinde aklınıza gelebilecek tüm araçları sunuyor. H.264 TS, MPEG-2 TS, WMV-HD, MKV-HD, DivX-HD, DivX-HD, MOV-HD, FLV-HD ve MP4-HD gibi HD video dönüştürme ve yazdırma desteği sunuyor.

Sonuç olarak, video dönüştürme, video düzenleme, video izleme, video yazdırma vs video ile ilgili program arıyorsanız kesinlikle Total Video Converter programını denemelisiniz. Program ücretli olarak sunulsa da, ücretsiz deneme sürümünü denemenizi tavsiye ederim.

Total Video Converter İçin Yorum Yap