TOWeb (Free)

Sponsorlu Bağlantılar
6.15
Sponsorlu Bağlantılar

Lauyan TOWeb: Windows İçin Ücretsiz Web Sitesi Yapma Programı

Lauyan TOWeb Standard Edition (Free), çok kolay bir şekilde web sitesi yapmak isteyenler için Windows ile uyumlu ücretsiz harika bir programdır. TOWeb ile teknik bilginiz olmadan bile bir kaç adımda web sitesi oluşturmak mümkündür.

TOWeb içinde barındırdığı hazır şablonlardan birini seçin, düzenleyin ve yayınlayın. Evet bu kadar kolay! Kolay ve sezgisel araçlar sunmaktadır.

Duyarlı web site tasarımı yapmanızı sağlar. Web sitenizin düzenini PC, mobil, tablet, TV üzerinden girildiği zaman otomatik olarak ekrana uyacak şekilde ayarlar.

Bu kadar kolay olmasına rağmen profesyonel tasarımlar oluşturabilirsiniz. Ziyaretçileri etkileyecek, istediğiniz tasarımda bir site oluşturmak mümkündür. TOWeb web sitesi şablonları tamamen özelleştirilebilir.

toweb-standard-edition-free-1

e-Ticaret sitesi yapmak isteyenler içinde harika araçlar sunmaktadır. Online mağaza oluşturun, dahili e-ticaret fonksiyonları ile birkaç dakika içinde ödemeleri kabul edin.

Arama motorları optimize desteği içerir. Google için optimize edilmiş modern bir HTML5 web sitesi ile arama motorlarında sıralama görünürlüğünü artırmada yardımcı olacaktır.

TOWeb herhangi bir abonelik veya ek modüller içermeyen bir yazılımdır. Her şey dahil edilir. Standard edition %100 ücretsizdir. Gizli ücret alma gibi bir durum söz konusu değildir.

Uluslararası bir web sitesi oluşturarak hedef kitlenizi arttırın, TOWeb tüm dilleri ve karakter setlerini destekler.

Her yerde sitenizi yayınlayın. Siteniz size aittir ve herhangi bir hosting ya da üçüncü şahıs servis bağımsızdır. İstediğiniz zaman istediğiniz yere yayınlayabilirsiniz.

Ayrıca TOWeb entegre formu aracılığıyla gönderilen taleplerini desteklemek üzere 8 iş saatleri içinde yanıt verme sözü veriyor.

TOWeb (Free) ücretsiz sürümü sadece 1 web sitesi yapmanıza imkan sağlıyor. Web sitesinde reklamlar yer alıyor ve Web site boyutunu 10 MB’a kadar izin veriyor. Eğer isterseniz ücretli sürümlerini de deneyebilirsiniz.

Web sitesi yapmak istiyorum ve ücretsiz olsun diyorsanız Lauyan TOWeb (Free) web site tasarım programını kullanabilirsiniz.

TOWeb (Free) İndir (MAC)
Lauyan TOWeb: MAC İçin Ücretsiz Web Sitesi Yapma Programı

TOWeb (Free) Hakkında Yazılar

TOWeb (Free) İçin Yorum Yap