Tower Crush (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad için Tower Crush oyunu

Tower Crush, kule yükseltme ve karşılıklık kule savaşları yapılan iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) için ücretsiz arcade, savaş ve strateji oyunudur. 6 katlı bir kule inşa etmeniz gerekir ve her katta istediğiniz bir silahı kullanabilirsiniz. Yükseltin, geliştirin ve savaşın.

Tower Crush oyunu görsel efektleri ile gerçekten keyif vermektedir. Oynadıkça daha iyi stratejiler uygulamaya başlayacaksınız. Çoklu oyunculu oynama desteği ile dünyanın herhangi bir yerinden veya arkadaşlarınızdan karşılıklı olarak kule savaşına girebilirsiniz. Her kat için hangi silah daha etkilidir, ne kadar zarar verir oynadıkça öğreneceksiniz.

Aksiyon ve stratejinin bir arada olduğu oyunda en sağlam kuleyi inşa etmeye çalışın, kule savunması için en akıllı yolları seçin ve savaşın. Daha öncede söylediğim gibi her kata bir silah ekleyebilirsiniz. Makineli tüfek, lav silahı, roketatar, lazer, tesla ve büyük plazma top gibi silahları toplayın ve rakiplerinizin kulesine yağdırın.

Oyunun genel özelliklerinden bahsedecek olursak; 6 kat kule yükseltme, 7 silah, rakiplerle savaşabileceğin 6 kahraman (savaşçı, şövalye, zombi, ork, viking ve büyücü), muharebe modunda 170 seviye sizleri bekliyor. Bunların yanı sıra Buz, kalkan, şifa, ateş yağmuru, gök gürültüsü, kasırga ve zehir olmak üzere 7 özel güç vardır. Sınırsız savaş ve eğlence hemde ücretsiz.

iPhone, iPad için Tower Crush oyunun en cazip yanı reklamsız ve sürükleyici olması. Multiplayer özelliğinin gelmesi ile artık vazgeçilmeyen oyunlardan birisi olabilir. Karşılıklı savaş oyunları arasında yorucu olmayan ve insanı strese sokmayan bir oyun olduğunu düşünüyorum. Tower Crush uygulaması Android 4.1 ve üzeri sistemler ile uyumludur.

Tower Crush oyunu nasıl buldunuz?

Tower Crush (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap