Toy Blast (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Eşleştirmeli Bulmaca Oyunu

Toy Blast eşleştirmeli bulmaca oyunlarından birisidir. Farklı renkler de ki kutuları yan yana geldiğinde patlatarak eğlenceyi doyasıya yaşayacaksınız. Ücretsiz oyunlardan olan Toy Blast kaliteli bir oyun arayüzüne sahiptir. Değişik güçlere sahip olan güçlendiriciler ile oyuna daha renkli bir hava katın. Oyunda yapacaklarınız oldukça basittir. Çeşitli renkler ile karşımıza çıkan kutucuklara parmak dokunuşları yaparak patlatıyoruz. Kutucuklar patlarken arkasından çıkacak olan çeşitli güçlere sahip güçlendiriciler ile karşılaşıyoruz. Bu güçlendiriciler bize daha fazla kutu patlatma imkanı veriyor.

Sıkışmış vaziyette olan oyuncakları kurtar. Ancak oyuncakları kurtarırken elinde olan hamle sayısı oldukça sınırlı. Onun için dikkatli hamleler yapman gerekiyor. Göz alıcı grafikler oyunu oynarken oyunun eğlencesini katlamaktadır. Rengarenk oyuncak, araba, roket, bebek ve daha fazlası. Sıkıştığında yardımına koşacak güçlendirici, boya kovaları, TNT ve süpürge gibi çeşitli materyaller.

Bölümleri tamamlayıp geçerken özel hediyeler kazanacaksınız. Oyun öğrenme açısından kolay ama ustalaşması biraz daha zor. Oyun Facebook gibi sosyal medya aracı üzerinden arkadaşlarınla oynayabilmen için destek vermektedir.

Toy Blast Oyun Videosu:

Toy Blast İndir (iOS)
iPhone, iPad için Bedava Bulmaca Oyunu

Toy Blast (Android) Hakkında Yazılar

Toy Blast (Android) İçin Yorum Yap