Toy Defense 2 - TD Battles (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
2.10
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad için Toy Defense 2 - TD Battles oyunu

Toy Defense 2 – TD Battles, harika görsel efektleri ile iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) için ücretsiz ve Türkçe kule savunma oyunu. Kaleleri ve klanları unut; epik savaşa dal, güçlü araçların komutasına geç, stratejik becerilerini geliştir ve en başarılı komutan ol.

PvE görevler, turnuvalar ve PvP savaşlar üç oyun kipi mevcuttur. 290 aksiyon dolu görevi geçmek için hazır mısınız? Reyting sistemli turnuvalara katılarak daha güçlü olduğunuzu gösterin. Komutan ekleyerek yükseltilebilen birlikler. Bir savaş sırasında birkaç ülkenin ordularını kullanabilme.

Yeteri kadar güçlü müsün? O zaman taktiklerini geliştir ve dünya çapında dinamik PvP savaşlara gir. Daha da zor bir çatışma mı arıyorsun? Bir sonraki adıma geç ve turnuvalarda yarışıp kademeleri geçip reytinglerin en tepesine çık.

Toy Defense 2 — TD Battles oyunu diğer kule savunma oyunlarından daha gelişmiş özellikler ve oynanabilirlik sunuyor. Basit bir kule savunma oyunu değildir ve etkileyici görevler ve turnuvalar ile ekran başına kilitliyor. Ücretsiz olarak indirin ve oynamaya başlayın.

Toy Defense 2 - TD Battles (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap