Toy Defense: Fantasy Tower TD (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
1.23.1
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad için Toy Defense: Fantasy Tower TD oyunu

Toy Defense: Fantasy Tower TD, iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) için ücretsiz kule savunma oyunu. Kule savunma oyunlarına farklı bir hava katmıştır. Orta çağ savaşlarını andıran oyun, yeni dünyayı cesur savaşçılar, korkusuz okçular, hırçın goblinler ve sihirli atmosfer derinliğine açıyor.

Güçlü bir ordu oluşturmak ve düşman kuvvetlerini yok etmek için elfleri, sihirbazları ve şifacıları eğitin. Canavarlar sürüsüne karşı kaleyi savunmak için sihirli gücünüzü kullanın. Güncellenmiş versiyonuna haftalık turnuva da eklenmiştir. Haftalık turnuvalarda arkadaşlarınla yarışmaya hazır ol. Arkadaşlarınızı yenerek tüm üst ödülleri kazanın. Şövalyeler ve ejderha ile kuleyi savunun. Askeri oyunlar arasında en iyilerden biridir.

Tekrarlanmayan oynanabilirlik ile tamamen benzersiz seviyeler sizleri bekliyor. Trollerden goblinlere, ejderhalardan paralı askerlere kadar 9’dan fazla düşman türü vardır. Uzmanlaşmış 6 kule güçlendirme ile stratejini uygula. 4 adet kullanışlı oynanabilirlik bonusu: meteor, iyileşme, yeniden doğma donma/dondurma.

Toy Defense: Fantasy Tower TD oyunu kule savunma oyunları arasında en çekici oyunlardan biridir. Çok başarılı bir oyun olduğunu söylemek gerekir. Turnuva modu ile kalitenizi arkadaşlarınıza gösterin.

Toy Defense: Fantasy Tower TD (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap