TR Internet Speed Booster

Sponsorlu Bağlantılar
3.4.0.8
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz İnternet Hızlandırma Programı

TR Internet Speed Booster, internet üzerinden veri yükleme ve indirme yaparken veta web üzerinde oturum açarken veya herhangi bir durum için internet bağlantısını hızlandırmayı sağlayan ücretsiz yardımcı bir araçtır. Kullandığınız internet bant genişliği az ise herhangi bir dosya indirirken uzun bir süre beklemeniz gerekecek. İndirmeyi tamamlamak için uzun bir süre beklemek istemezsiniz. Bu yüzden internet bağlantınızın hızını artırmak için yardımcı olacak internet hızlandırıcılar mevcuttur. TR-Internet Speed Booster ile internet bağlantınızı hızlandırmak ve hızlı bir şekilde filmleri, müzikleri, videoları veya belgeleri indirmek mümkün olacak.

Program sadece internet bağlantısını hızlandırmaz, aynı zamanda net bağlantı düzgün kullanıldığında; bellek kullanımı ve kolayca Windows sistem ayarlarını değiştirmek için yardımcı olur. Farklı işlevleri yürütmek için arabirimde ‘Speed Booster’, ‘Net Pinger’, ‘Ram booster’ ve ‘System Settings’ görmek mümkün olacak. Dinamik ve özelleştirilmiş hız ayarlarını elde etmek için Gelişmiş modlar sunuyor. Yapmanız gereken tek şey programı indirmek ve internet hızını artırmak için optimize düğmesini tıklamak. Yedekleme yöneticisi seçeneği önceden kaydedilmiş olan ayarları tutacaktır. Net Pinger internet bağlantısı kesilmelerini önlemek ve kusursuz internet bağlantısı sunmak için geliştirilmiştir. Ram booster, RAM belleği temizleer ve performansı artırmak için optimize eder.

TR-Internet Speed Booster internet bağlantısı optimize etmek, yükleme ve indirmeler için internet hızını artırmak ve bilgisayarınızı hızlandırmak için kapsamlı bir çözüm programıdır.

TR Internet Speed Booster İçin Yorum Yap