Trafikte 3D Araba Sürme

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Araba Sürme Oyunu

  • Ücretsiz
  • Türkçe

Trafikte 3D Araba Sürme gerçekçi bir araba sürüş deneyimini sizlere sunan ücretsiz bir araba oyunudur. Trafikte araba sürme konusunda ne kadar ustasınız. Kendinize ne kadar güveniyorsunuz.

Göz alıcı ve yüksek kaliteli grafikler sayesinde trafikte araç kullanmanın keyfini yaşayacaksınız. Birbirinden farklı 10 farklı araba arasından dilediğinizi hemen seçin ve yarışa başlayın. 3D oyun yapısını bulacağınız oyun da gerçek araba sesleri ile kendinizi gerçek bir aracın içinde hissedeceksiniz. Farklı kamera açılarının yer aldığı oyun da harika araba fiziği ve araba simülasyonunu yaşayacaksınız. Karşınıza çıkacak olan sarı renkteki hediyeleri toplamayı unutmayın.

Trafik’de araba sürerek aksiyonu doyasıya yaşayacağınız oyun da farklı oyun modları da (Traffic Racer Mode, Game Mode, Real Mode) mevcut. Son olarak geniş oyun haritası ile inanılmaz bir araba sürüş deneyimi yaşayacaksınız.

Türkçe araba yarışı olarak karşımıza çıkan oyunun ücretsiz olmasından dolayı, 3D yarış keyfi ve basit oynanışı ile denemeye değer bir oyun.

Trafikte 3D Araba Sürme İçin Yorum Yap