Traktörle Karda Dağa Tırmanış

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Traktörle Dağa Tırmanma Oyunu

4.67/5, Toplam: 3 kişi
Ücretsiz
Türkçe dil desteği yok

Traktörle Karda Zorlu Tırmanış, Android cihazlara indirerek eğlenceli bir oyun oynamak ister misiniz?

Traktörle Karda Zorlu Tırmanış oyunu ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve karlı yollar da dağa çıkmaya çalışacağınız eğlenceli bir oyundur. Yapmanı gereken basit gibi görünüyor ama dikkatli olmaz iseniz çok zor olabilir. Çünkü traktörün arkasında ki kasa da teslim etmeniz gereken ürünler yer alıyor. Bu ürünleri bakalım ne kadar sağlam şekilde markete ulaştıracaksınız. Buzlu ve kaygan yolların yanı sıra işin içine bir de trafik eklenince işiniz daha da zorlaşacak. 3 farklı traktör ve 1 adet kamyon dan istediğinizi seçerek oyuna oyunun keyfini doyasıya yaşayın.

Gerçekçi sürüş keyfini yaşayacağınız 1 km uzunluğundaki 2 farklı şehir de gerçek kazalar yaşayacak, traktör ve kamyonunuzda gerçekçi hasarlar meydana gelecek. HD kaliteye sahip olan mükemmel grafikler ile oyun görsel açıdan daha da kaliteli olmaktadır.

Karlı ve buzlu yollar da Traktör veya kamyondan birisine seçerek marketlere ürün teslimatı yapmaya çalışacaksınız. Görsel açıdan oldukça kaliteli olan oyun ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Traktörle Karda Dağa Tırmanış İçin Yorum Yap