Transferable Pro İndir (iPhone / iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad Ücretsiz Fotoğraf Transfer Etme

Transferable Pro

Transferable Pro; iPhone, iPad ve iPod Touch akıllı cihazlarınıza indirerek kullanabileceğiniz bir fotoğraf transfer etme uygulamasıdır. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama sayesinde  iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınızdan çektiğiniz fotoğrafları kolaylıkla Windows veya Mac bilgisayarınıza transfer edebilirsiniz.

Normalde iPhone, iPad ve iPod Touch ile çekilen fotoğrafları Windows ve Mac Bilgisayarlara yüklemek için iTunes yazılımı kullanılmakta. Ancak bu uygulama size daha kolay bir şekilde fotoğrafları transfer yapmanız için yardımcı olmakta. Wifi bağlantınız yardımıyla fotoğraflarınızı daha kolay bir şekilde transfer etmenize yardımcı oluyor. Kablo bağlama olmadan kablosuz olarak fotoğraflarınızı kolaylıkla transfer edin.

Fotoğrafları transfer ederken daha başka yazılımlara ihtiyacınız olmayacak. Çünkü uygulama size İnternet adresi vermekte ve bu adresi tarayıcı üzerinden buluyorsunuz. Sonra fotoğraflarınızı indirebilir ve ekleme yapabilirsiniz. İndirme işlemlerini ister tek tek yapın isterseniz ise de albüm şeklinde indirin.

 

Transferable Pro İndir (iPhone / iPad) İçin Yorum Yap