TreePad Lite 4.3 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

TreePad Lite: Kişisel Bilgi Yöneticisi

TreePad sezgisel ve güçlü bir kişisel veritabanı programı, PIM ve kişisel veri arama motorudur. Bu, tek bir dosya içine tüm notları, e-postaları, metinleri, köprüleri, saklamanızı sağlar. Windows explorer görünümü ve hissi ile, düzenleme, depolama, tarama, arama ve veri almak çok kolay! TreePad verileri içeren bir USB’den doğrudan çalıştırılabilir. Herhangi bir kurulum gerektirmez.

Aynı Windows gezgininde dizin ve klasörlere göz atmak gibi, daha önce oluşturduğunuz veya içe aktaradığınız herhangi bir makaleyi bulmak için, ağaç görünümüne göz atabilirsiniz. Alternatif olarak, anında gereken herhangi bir öğeyi bulmak için çok hızlı dahili arama motorunu kullanabilirsiniz!

TreePad Lite notlar, e-postalar, makaleler, linkler, telefon numaraları, adresler, web’den yapıştırılan kırıntılar gibi metinsel verileri düzenlemek, aramak, saklamak, yönetmek ve taramak için kullanılabilir.

TreePad Lite kişisel bilgilerinizi yönetmek için kullanabileceğiniz gelişmiş ajanda programıdır.

TreePad Lite – Ekran Görüntüsü

treepad-lite-indir

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

TreePad Lite 4.3 İndir İçin Yorum Yap