Trendyol İndir (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Trendyol: Android için Ücretsiz Alışveriş Uygulaması

Trendyol Android işletim sistemli telefon ve tabletler için tasarlanmış, alışveriş yapmanıza olanak tanıyan ücretsiz ve Türkçe bir uygulamadır.

Erkekler, kadınlar ve çocukları için çeşitli ürünler bulabilirsiniz. Ayakkabı olsun, tekstil olsun istediğiniz çeşitli ürünlere ulaşabileceksiniz. Ayrıca ayakkabı ve tekstil ürünlerinin yanı sıra çanta, gözlük, saat, kozmetik ve ev ürünleri sizleri bekliyor.

Trendyol.com ile ünlü markalara ve %90’a varan indirimlere ulaşın. İstediğiniz zaman istediğiniz heryerde mobil cihazınız ile alışveriş yapın.

Uygulamanın filtreleme özelliği sayesinde istediğiniz ve aramakta olduğunuz ürünü anında bulun. Görsellik açısından sıkıntı yaşamadan dokunmatik ekran ile rahatlıkla dolaşabileceksiniz.

Bunların yanı sıra iade işlemlerinizi ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Kargo takibi yapabilir ve arkadaşlarınızı davet ederek hediye çekleri kazanma şansına erişin. Hoşunuza giden beğeni ürünlerini sosyal paylaşım siteleri olan Facebook, Twitter gibi sitelerde paylaşın.

Trendyol – Ekran Görüntüsü

trendyol-indir-android trendyol-indir-android-

Trendyol İndir (Android) İçin Yorum Yap