Trendyol İndir (iPhone/iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Trendyol: iPhone/iPad için Ücretsiz Alışveriş Uygulaması

Trendyol iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlar (iPhone / iPad / iPod touch) için tasarlanmı, istediğiniz her türlü ürünü rahatlıkla alabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe bir alışveriş uygulamasıdır.

Erkekler, kadınlar ve çocukları için çeşitli ürünler bulabilirsiniz. Ayakkabı olsun, tekstil olsun istediğiniz çeşitli ürünlere ulaşabileceksiniz. Ayrıca ayakkabı ve tekstil ürünlerinin yanı sıra çanta, gözlük, saat, kozmetik ve ev ürünleri sizleri bekliyor.

Trendyol.com ile ünlü markalara ve %90’a varan indirimlere ulaşın. İstediğiniz zaman istediğiniz heryerde mobil cihazınız ile alışveriş yapın.

Uygulamanın filtreleme özelliği sayesinde istediğiniz ve aramakta olduğunuz ürünü anında bulun. Görsellik açısından sıkıntı yaşamadan dokunmatik ekran ile rahatlıkla dolaşabileceksiniz.

Bunların yanı sıra iade işlemlerinizi ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Kargo takibi yapabilir ve arkadaşlarınızı davet ederek hediye çekleri kazanma şansına erişin. Hoşunuza giden beğeni ürünlerini sosyal paylaşım siteleri olan Facebook, Twitter gibi sitelerde paylaşın.

Uyumluluk: iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumlu. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edilmiştir.

Trendyol – Ekran Görüntüsü

trendyol-indir-iphone-ipad trendyol-indir-iphone-ipad-

Trendyol İndir (iPhone/iPad) İçin Yorum Yap