TrojanHunter

Sponsorlu Bağlantılar
6.2
Sponsorlu Bağlantılar

Trojan Tarama ve Temizleme Programı

TrojanHunter, trojan, malware ve adware gibi zararlı yazılımlara karşı koruma sağlayan Windows sistemler için gelişmiş bir anti-trojan programıdır. Gizliliği ve veri güvenliğini tehdit eden bu zararlı yazılımlara karşı TrojanHunter programı yükleyin. Bilgisayarı tarar ve eğer trojan varsa bulur ve temizler.

Yüksek hızda dosya tarama motoru sayesinde değiştirilmiş veya geliştirilmiş truva atlarını tespit etme yeteneğine sahiptir. TrojanHunter sistemde güçlü bir trojan virüslerine karşı koruma sağlar. Kayıt defterinde truva atı izlerini tespit etmek için kayıt defteri taraması yapar. Yapılandırma dosyalarında trojan-truva atı bulmak için .ini dosya taraması yapar. Açık truva atı portlarını algılayabilmek için port taraması yapar.

TrojanHunter gelişmiş truva atı analiz özelliği sayesinde gelişmiş tarama teknikleri kullanarak tüm trojan sınıfları bulmak mümkün olacak. Bu program sayesinde Windows bilgisayarda kolayca trojan taraması ve temizlemesi yapın. Bilgisayarı güvende tutmak için yardımcı olacak bir programdır.

TrojanHunter İçin Yorum Yap