TRT Ege ile Gaga Bulmaca (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Android için TRT Ege ile Gaga Bulmaca oyunu

5/5, Toplam: 3 kişi

Android için TRT Ege ile Gaga Bulmaca, çocukları sayıları ve nesneleri öğrenmesi için eğitici ve eğlenceli bir yol ortaya koyan ücretsiz bir uygulamadır. Çocuklar sayıları takip etsin, noktaları birleştirsin ve nesneleri ortaya çıkarsın.

TRT Ege ile Gaga Bulmaca oyunu ile çocuklarınız hem öğrensin hemde eğlensin. Bu oyun ile çocuklarınız el-göz koordinasyonu, sıralı yönerge takibi, ince motor gelişimi, sayıları öğrenme ve resim tamamlama gibi becerilerini geliştirsin.

Oyun özellikle 3 ile 5 yaş arası çocuklar için tasarlanmıştır. Ege ile Gaga bulmaca oyununda sayıları takip etme, noktaları birleştirme ve nesneleri ortaya çıkarma yapacaklar. Kolay oynanabilir ve çocuklara uygun tasarlanmış ekranlar. Reklamsız ve güvenli içerik. Eğlenceli ve eğitici.

TRT Ege ile Gaga Bulmaca oyunu ile çocuklar el göz koordinasyonunu geliştirsin, hayal gücü dünyalarını zenginleştirsin ve merak duygularını artırsın. Çocuk psikologları ve öğretmenler ile birlikte geliştirildi. Çocukların aileleri ile birlikte kaliteli, eğlenceli ve eğitici zaman geçirebilmeleri için tasarlanmıştır. Bu sebeple çocuğunuzla birlikte oynamanız tavsiye edilir. Bu şekilde çocuğunuzun Ege ile Gaga Bulmaca’dan daha fazla faydalanmasını ve çocuğunuzun daha fazla eğlenmesini sağlamış olacaksınız.

TRT Ege ile Gaga Bulmaca (Android) İçin Yorum Yap