TRT Ege ile Gaga (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Android için TRT Ege ile Gaga uygulaması

Android için TRT Ege ile Gaga uygulaması çocuk psikologları ve öğretmenler gözetiminde geliştirilmiş ve çocuklar için özel tasarlanmış eğitici ve eğlenceli ekranlar ile görsel dikkat ve görsel algı becerilerini geliştirmek için tasarlanmıştır. Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu tarafından tasarlanmış olan bu uygulama ücretsiz olarak sunulmaktadır.

TRT Çocuk kanalının sevilen doğa dedektifleri Ege ile Gaga artık Android mobil cihazınızda olacak. Çocukların görsel dikkat, görsel tarama, nesne tanıma, eşleştirme, el-göz koordinasyonu, parça bütün ilişkisi ve ilişki kurma gibi kazanımlar edinmesini sağlamaktadır.

TRT Ege ile Gaga uygulaması ile çocuklarınız hem eğlensin hemde öğrensin. Bu uygulama özellikle 7 yaş ve üzeri çocuklar için geliştirilmiştir. Gizemleri çözme, nesneleri bulma ve hikayeyi tamamlama yeteneklerini geliştirsinler. Kolay oynanabilir ve çocuklara uygun tasarlanmış ekranlar.

Uygulamanın en güzel yanı ise reklam içermemesidir. Bu sayede çocuğunuzun hem dikkati dağılmaz hem de uygunsuz reklamlardan da uzak durmuş olurlar. Reklamsız, güvenli, eğlenceli ve eğitici içerik.

Çocukların görsel dikkat ve algı becerilerini geliştirmek için tasarlandı. Çocukların aileleri ile birlikte kaliteli, eğlenceli ve eğitici zaman geçirebilmeleri için tasarlanmıştır. Bu sebeple çocuğunuzla birlikte oynamanız tavsiye edilir. Bu şekilde çocuğunuzun “Ege ile Gaga”dan daha fazla faydalanmasını ve çocuğunuzun daha fazla eğlenmesini sağlamış olacaksınız.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

TRT Ege ile Gaga (Android) İçin Yorum Yap