TRT Rüzgar Gülü (iPhone / iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone / iPad İçin TRT Rüzgar Gülü Bilgi Yarışması

iOS için TRT Rüzgar Gülü uygulaması özellikle çocukların yeni bilgiler öğrenmesi için tasarlanmış güzel bir bilgi yarışması. TRT Rüzgar Gülü ücretsiz uygulaması ile çocuklar atasözleri, tarih bilgisi, genel kültür, edebiyat bilgisi, coğrafya bilgisi, yazarlar ve kitaplar ile ilgili bilgiler öğrenecektir.

Çocuklarınız bilgilerini test etmesi veya yeni bilgiler öğrenmesi için faydalı olacak bir uygulamadır. Yüzlerce farklı soru ve bir çok kategoride özel tasarlanmış eğitici ve eğlenceli ekranlar ile çocukların keyifle yeni bilgiler öğrenmesini sağlar.

iPhone, iPad için TRT Rüzgar Gülü uygulaması özellikle 8 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanmıştır. Onlarca farklı konu ve yüzlerce farklı soru ile sıkılmadan oynasınlar. Kolay oynanabilirlik ve çocuklara uygun tasarlanmış ekranlar ile eğitici ve eğlenceli bir ortam hazırlanmıştır. Reklamsız olması sayesinde çocukların dikkati dağılmadan ve uygunsuz içeriklerden korunarak sorunsuz bir bilgi yarışması uygulamasıdır.

TRT Rüzgar Gülü aileler için tasarlanmıştır aslında. Ebeveynlerin ve çocukların bir arada oynayabileceği bir uygulamadır. Sorgulama, araştırma ve düşünme becerilerini geliştirme amacıyla tasarlandı. Çocuk psikologları ve öğretmenler ile birlikte geliştirildi. Çocukların aileleri ile birlikte kaliteli, eğlenceli ve eğitici zaman geçirebilmeleri için tasarlanmıştır. Bu sebeple çocuğunuzla birlikte oynamanız tavsiye edilir. Bu şekilde çocuğunuzun “Rüzgar Gülü”nden daha fazla faydalanmasını ve çocuğunuzun daha fazla eğlenmesini sağlamış olacaksınız.

TRT Rüzgar Gülü (iPhone / iPad) İçin Yorum Yap