TRT Yarışçı (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Android için TRT Yarışçı araba yarışı oyunu

5/5, Toplam: 1 kişi

Android için TRT Yarışçı oyunu, çocuklar için özel tasarlanmış eğlenceli ekranlar ile hem araba yarışı yapsınlar hem de trafik sorularıyla bildiklerini test etsinler ve yeni bilgiler öğrensinler. Çocuk psikologları ve öğretmenler gözetiminde geliştirilen bu oyun ile çocuklarınız hem eğlensin hem de öğrensin. 

TRT Çocuk kanalının sevilen oyunu TRT Yarışçı artık Android mobil cihazlarda. Oyunu ücretsiz olarak indirin ve keyifle yarışa başlayın. Bu oyun sayesinde çocuklarınızın el-göz koordinasyonu, denge kontrolü, trafik kuralları ve dikkat becerileri gelişsin. TRT Çocuk, çocukların hem eğlenmesi hem de öğrenmesi amacıyla geliştirdiği bir diğer faydalı uygulamalardan biridir. Diğer alakasız uygulamalardan ziyade çocuk eğitimi amacıyla geliştirilen uygulamaları kullanmaya özen göstermenizi tavsiye ederiz.

TRT Yarışçı oyunu 4 yaş üstü çocuklar için tasarlanmıştır. Gençlerin ve büyüklerinde severek oynayabileceği hatta çocuklarından çok kendilerinin oynayacağını söyleyebiliriz. Gerçekten başarılı bir uygulamadır. Birbirinden ilginç bölümler, birbirinden güzel arabalar ve geliştirme seçenekleriyle, yarışın keyfini çıkarın. Kolay oynanabilir ve çocuklara uygun tasarlanmış ekranlar. Yeni bilgiler öğren, bildiklerini pekiştir ve kendini test et. Reklamsız ve güvenli içerik. Eğlenceli ve eğitici.

Çocukların el-göz koordinasyonu, dikkat, kontrol ve denge becerilerini geliştirmek, trafik bilgilerini artırmak amacıyla tasarlandı. Çocuk psikologları ve öğretmenler ile birlikte geliştirildi. Çocukların aileleri ile birlikte kaliteli, eğlenceli ve eğitici zaman geçirebilmeleri için tasarlanmıştır. Bu sebeple çocuğunuzla birlikte oynamanız tavsiye edilir. Bu şekilde çocuğunuzun Yarışçı’dan daha fazla faydalanmasını ve çocuğunuzun daha fazla eğlenmesini sağlamış olacaksınız.

TRT Yarışçı (Android) İçin Yorum Yap