Truecaller (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
6.70
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Truecaller: Numara Sorgulama ve Spam Engelleme Uygulaması

Truecaller: Numara Sorgulama ve Spam Engelleme, iOS mobil cihazlarda (iPhone, iPad, iPod touch) telefonda bilinmeyen numaraları öğrenmek, istenmeyen numara ve mesajları engellemek için yardımcı olan ücretsiz ve Türkçe bir uygulamadır. Truecaller uygulaması çok faydalı özellikler içermektedir.

Truecaller uygulaması telefon rehberinde kayıt olmasa bile arayan numaranın kime ait olduğu öğrenmeyi sağlar. Arayan kişinin ismini ve fotoğrafını görme imkanı sunar. Milyonlarca kullanıcının oluşturduğunu engellenen listesi ile rahatsız edici, reklam içerikli veya spam arama ve mesajları engellemek için faydalı olacaktır.

Uygulamanın özelliklerini kısaca yazacak olursak; kayıtlı olsun veya olmasın arayan kimliğini öğrenme yeteneği. Spam numara ve reklam aramaları engelleme. Herhangi bir kişi veya numara ile ilgili arama yapabilirsiniz. Uygulama üzerinden direkt arama yapma imkanı sunar. Rehberinize kayıt olmayan bilinmeyen numaraları öğrenme. Arkadaşlarınızla konuşma yapmadan önce müsait olup olmadığını görebilirsiniz. Herhangi bir numaranın kime ait olduğunu öğrenmek için çok iyi bir yardımcıdır. Her ne kadar %100 sonuç vermese de, işinize yarayacağını düşünüyorum.

iPhone, iPad için Truecaller uygulaması ile istenmeyen numaraları engelleyin ve numaranın kime ait olduğunu kolayca öğrenin. Telefon rehberinizdeki isimleri ASLA bir sunucuya yüklemez ve paylaşmaz. Truecaller Arayan Kimliği özelliğinin kullanılabilmesi için 3G veya WIFI bağlantınızın olması gerekmektedir. Bağlantı için operatörler ek ücret talep edebilir.

Truecaller (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap