Trustlook Mobile Security

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Antivirüs ve Mobil Güvenlik Uygulaması

3.5/5, Toplam: 2 kişi

Trustlook Mobile Security telefon ve tablet cihazlarınızı zararlı yazılım, virüs, casus yazılım, truva atları gibi saldırılara karşı güvenlik sağlayan bir antivirüs ve mobile güvenlik programıdır.

Ücretsiz olarak sunulan program sayesinde sizde cihazlarınızı her türlü zararlı yazılım karşısında güvence altına. Bilindiği üzere akıllı cihaz kullanıcıları her an için oyun ve uygulama platformlarından indirme işlemleri gerçekleştirmektedir. Bu durumlar karşısında her oyun ve program sağlıklı bir şekilde sunulmamaktadır. Bazıları zararlı yazılım içerecek şekilde hazırlanmış ve cihazınıza zarar verecek düzeyde virüsler içermektedir.

İşte bu gibi durumlar karşısında içinizin rahat etmesi ve güvenli bir biçimde uygulama ve oyun indirmek için antivirüs programları büyük bir öneme sahiptir.

Trustlook Mobile Security indirme işlemlerinde uygulamaları, dosya ve ortam dosyalarını antivirüs motoruyla tarayarak onları engeller. Çocuklar cihazı kullanırken kötü içerikli sitelere karşı engelleme özelliği sunar. Şarjınız azalmaya başladığında cihazınızın konumunu otomatik bir şekilde kaydeder ve kaybolan yada çalınan cihazınızı Google Maps sayesinde bulur, kilitler, verilerinizi siler. Cihazınızı hızlandırır, önemli verileri yedekleyip yeni cihazınıza aktarmaktadır.

Trustlook Mobile Security İçin Yorum Yap