TrustPort Antivirus

Sponsorlu Bağlantılar
2016
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Gelişmiş En İyi Antivirüs Programlardan Birisi

TrustPort Antivirus 2016, bilgisayarınıza tüm tehlikelere karşı koruma sağlayan Virus Bulletin tarafından gerçekleştirilen en iyi antivirüs programlardan biridir. Kötü amaçlı yazılım testlerinde en iyi sonuçları almıştır.

Birçok antivirüs ürünleri gibi Tam, Hızlı ve Özel tarama sunuyor. TrustPort bu seçenekleri ayarlamak için seçenekler sunmaktadır. Tüm diskleri, tüm yerel (ağ dışı) diskleri, taşınabilir medya aygıtları, kayıt veya seçili klasörleri taramayı sağlar.

Kullanıcılar genellikle tam tarama yapmaktan kaçınır. Bunun nedeni taramanın uzun sürmesidir. Ama bilgisayarınızın tam anlamı ile güvende olup olmadığını anlamak için kesinlikle tam taramanın yapılması gerekir. TrustPort Antivirus ile yapılan taramalar pekte uzun zaman almaz.

TrustPort Antivirus 2016 malware-zararlı yazılım engelleme testinde iyi bir puan kazanmıştır. Bu Web tabanlı koruma içermez. TrustPort Antivirüs öne çıkan özellikleri arasında spam engelleme ve güvenlik duvarı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra modern antivirüs programlarda olduğu gibi antivirüs izleme, gelen mesajların izlenmesi, güvenli olmayan http protokolünün izlenmesi ve zararlı yazılımlara karşı korunmak amacıyla oluşturulan standart araçlar sunmaktadır.

TrustPort Antivirus 2016 programı eşsiz tarama motorları sayesinde en popüler antivirüs programlarına göre zararlı yazılımları tespit etmede ileri seviyededir. TrustPort Antivirüs tarama teknolojisini AVG, Norman, Dr.Web, VirusBlokada ve Ewido gibi gelişmiş güvenlik programlarının tarama teknolojilerini kullanarak tasarlamıştır.

TrustPort Antivirus İçin Yorum Yap