Tube Pro (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone için YouTube video izleme uygulaması

5/5, Toplam: 1 kişi

Tube Pro, Windows Phone mobil cihazlar için ücretsiz YouTube alternatifi uygulamadır. Tube Pro, YouTube videolarını 3G veya WiFi ile HQ ve HD’de oynatmanızı sağlayan başarılı bir uygulamadır. HD gibi çözünürlük seçenekleri var ve Youtube’a göre daha hızlı daha az takılan bir video performansı sunuyor. Daha hızlı video izlemek için bile bu uygulamayı tercih edebilirsiniz.

TubePro Windows Phone için bloke edilen YouTube uygulaması için başka bir alternatiftir. Çeşitli özellikler ile donatılan, Windows Phone platformu için tam bir YouTube uygulamasıdır.

Tube Pro 3G veya WiFi ile HQ ve HD YouTube videolarını ücretsiz olarak izlemenizi sağlar. Telefon ekranınız kilitli olsa bile videonun sesi çalmaya devam edecektir. Facebook, Twitter, SMS ve E-posta ile video paylaşımı yapma imkanı sağlar. Çevrimdışı oynatma listesi destekliyor, videoları rastgele çalma modeli ile oynatıyor.

Video oynatma ile birlikte, cihaza video indirme, kaydedilmiş videoları görüntülemenizi sağlar. MetroTube uygulamasına göre TubePro uygulamasının bir avantajı Windows Phone Store üzerinden ücretsiz olarak kullanılabilir olmasıdır.

Tube Pro (Windows Phone) İçin Yorum Yap