TuneUp Utilities

Sponsorlu Bağlantılar
2014
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz ve Türkçe Sistem Optimizasyon Programı

TuneUp Utilities (yeni adıyla AVG Performance PC Tuneup) AVG tarafından geliştirilmiş, bilgisayarınızın performansını optimize etme, sorunları düzeltme ve ihtiyaçlarınıza göre sisteminizi özelleştirmek için yardımcı olan gelişmiş ve içeriğinde pek çok sistem aracını bulunduran gelişmiş bir sistem araçları programıdır. TuneUp Utilities modern bir arayüz altında sistem konfigürasyonu, güvenlik, temizlik ve bakım önemli yönlerini birleştirir. Sabit diskten gereksiz dosyaları silmek, kayıt defterini temizleme ve optimize etme, internet bağlantı ayarlarını değiştirme, silinmiş dosyaları kurtarma, bellek optimize ve daha fazlasını yapmayı sağlar. Buna ek olarak, sisteminizi analiz ederek olası sistem performansı iyileştirmeleri için otomatik öneriler alır ve detaylı donanım bilgilerini görüntüler.

TuneUp Utilities (AVG Performance PC Tuneup) sürümü dizüstü bilgisayar ve tabletler için en iyi performansı elde etmeyi sağlayacak araçlar ile donatılmıştır.

Duplicate Finder: Gereksiz çift dosyaları bulmak ve kaldırmak için yardımcı olan araçtır.

Windows 8.1 App Cleaner: Windows 8.1’den kolayca uygulamaları kaldırmayı, temizlemeyi sağlar.

Flight Mode: Laptop batarya ömrünü artırmak için düzenlemeler yapmayı sağlar.

Disk Cleaner: Sabit diskinizden gereksiz dosyaları silmeyi sağlar.

Disk birleştirme, kayıt defteri temizleme ve optimize etme, başlangıç yöneticisi, canlı optimizasyon, sürücü birleştirme, başlangıç optimize etme, turbo modu, tarayıcı temizleme, kısayolları temizleme, sistem bilgisi öğrenme vs aklınıza gelebilecek tüm sistem araçlarını içinde barındıran TuneUp Utilities (AVG Performance PC Tuneup), şuana kadar gördüğüm en iyi programlardan biridir.

AVG PC Tuneup
Bilgisayarı Daha Hızlı, Temiz Hale Getirin

TuneUp Utilities İçin Yorum Yap